Поїздка з ковбасками але без матрацу

Львів - Івано-Франкове - Страдч - Львів
20/05/2007
100

Учасники мандрівки:

Golem та Korguk

Маючи вільну суботу вирішили ми си з Korgyk кудись зганєти за місто. Вибір зупинивсі на Яворівському національному заповіднику. Переваги: недалеко, красива природа, різний тип дороги, можливість поїсти ковбаски на березі озера і те, шо ми сти там ше не були.
В 10 рушили. Не проїхали і 5 км як в Коржика сталасі поломкаSad. В з шатуна вирвало з мясом педаль (типу з різьбою) під час стрибка. Я раніше думав шо це зробити неможливоSmile Але з його комплекцією це не склало особливих труднощів.Wink Вернулисі, в чувака на Шевченка купили інший і поїхали далі.
При виїзді зі ЛЬвова на кільцевій нас чепивсі блуд. Справа в тому, шо розїзд там 2 поверховий і закручений(Сихівський міст ховається). Хоч і є знаки та таблички, але фіг просциш куди їхати. Шо ми зблудили стало єсно аж коли на горизонті побачили Метро Smile
Ну нічого. Вернулисі назад і поїхали вже правильнов дорогов. Траса така собі. Confused Ніби і рівна, ніби і без ям. Для машин просто супер. Але її бічна частина досить погано пристосована до їзди велосипедом. Купа каміння, тріщин і полущеного асфальту.
По дорозі зустріли 3 смішних села. Ко(р)жичі, ДомаЖИР і С(т)ра(д)ч. Особливо остання назва. Як не старайся, а все одно правильно не вимовлятимеш. Very Happy
items.1179925235.bПри вїзді в Івано-Франкове справа побачили офігенної краси і розміру озеро! Якраз гарне місце для перепочинку, тим більше шо магазин поруч.Wink Закупилисі ковбасками(а як же без них), пепсі, троха пивом і бананами та й рушили далі по трасі.
Траса далі йде через Івано-Франкове. Їдемо по ній поки не побачимо церкву ЗЛІВА. Біля неї траса повертає наліво, а ми направо. Дорога різко спускаєсі вниз і ми опинямсі в заповіднику Розточчя.
Але там файно!!! Після пилюки і гамору траси контраст разючий. Їдемо повільно і неспішачи по насипу. Зправа озера. Зліва ліси. На озерах неміряно всілякої птиці. Лебляді і дикі качки плавають буквально поруч. Риба плюскається у воді. І жодного папірця чи пластикової фляги. Ідилія повна! items.1179925305.b

Доїжджаємо до кінця озер і біля бази відпочинку матрацників “Майдан” звертаємо наліво. Тут вже починаєтьсі траса. Якраз добре. Бо по грунту їхати ми вже крапель зхарилися. Взагалі класний маршрут. Справжній КросКантрі Smile Постійно чергуються ділянки дороги з різними типами покриття. Вже 3 година.
Троха далі в лісі знаходимо офігенне місце для смаження ковбасок. Бук, пагорби. На горбочку величезна суцільна камяна брила і біля неї заглиблення. Відчуття як ніби ти далеко – далеко від цифілізації.
Ковбаски нам попалисі півметрової довжини. Приходилось їх ламати на декілька кусків і так вже смажити. Гарно попоївши рушаємо далі.
Виїжджеємо в село Верещиця. На карті показано шо на північ йде дорога, яка виходить на трасу з Немирова до Львова. Пробуємо їхати нею, але всі місцеві жителі чомусь твердо показують шо їхати нам на південь. Shocked Лиш доїхавши до КПП “Яворівського Полігону” стає зрозуміло в чому справа. Матюкаємо картографів, які не позначили полігон на карті з якихось своїх секретних міркувань і їдемо все таки на південь. Laughing
Одне тішить. Траса рівна і пуста. Час-від часу поодинокі машини воєнних розсікають дорогу і все. Але на 5 км чомусь аж 4 Хрести при дорозі. Певно не одна пяна душа тут розбиласі Sad Виїжджеємо під Новоєврейськом і пиляємо назад до Івано-Франкове. Правду кажуть, шо додому дорога завжди коротша. Не зчулися як і приїхали в Івано Франкове. 5 година. items.1179926045.bКоржик подає хорошу ідею – Заїхати в Страдч повтикати на їх церкву. Після невеликого підйому опиняємся у дворику перед церквою. Дуже затишне і спокійне місце. Церква стоїть на вершині горба і з усіх сторін оточена деревами і кладовищем. Посиділи троха біля неї – і аж набралися енергії.
Але основна особливість Страдча – матьора Хресна Дорога. Дійсно, справді мистечька річ. 14 станцій. На кожній скульптурний ансамбль з відповідною сценою. Обїжджаємо, фоткаємо то всьо і рулимо далі.

У Львові на Шевченка неспішачи були коло 7 сташенно задоволені з поїздки і здобутих у ній вражень. А аткож страшенно зловтішаючись з тих хто з нами не поїхав.

загальний пробіг 100км, корисний пробіг(без блудів і вертань) – 80км.
Цікаві місця – Заповідник з Озерами, Хресна дорога і печери у Сдрачі.

Залишити відповідь