СтароСамбірщина

Самбір – Чаплі – Скелівка – Хирів – Тернева – Стара Сіль - Старий Самбір
 • Загальна відстань: 73 км
 • Осінні сонячні дні спонукають до подорожі, не сидиться дома коли зима на носі, а надворі бабине літо.

  Не буду описувати свої думки, коли я зайшла в електопоїзд Львів-Сянки і побачила чотирьох молодих хлопців. :evil: Востаннє я заходила на форум ще у пятницю і не знала, що всі дівчата відмовилися від подорожі.

  Павло їхав першим і задавав тон і ритм подорожі. Решта учасники ланцюжком дисципліновано слідували за ним. Ніхто нікого не обганяв, не показував прить і силу. Хлопці стійко тримали постійну швидкісь 21-25 км/год. Мені було приємно і комфортно їхати. За всю мандрівку мені жодної миті не здалося, що я найслабша. Велика подяка всім учасникам за розуміння і самодисципліну. DSC_4899 - Копія
  Маршрут був надзвичайно цікавий. Кроткий світловий день не дав повністю реалізувати задумані плани, але побачили ми немало. В Скелівці віддали честь бравому Швейкові і оглянули старовинний костел з дзвіницею (ХV-XVI). У Хирові охоронець колишньої військової частини провів оглядову екскутсію по території Ієзуїтська колегія.

  Серпантинний підйом на Сліпу гору долали пішки, величні розвалини замку Гербурта дали можливість відчути себе завойовниками. Іван то Андрій взяти приступом стіни замку і видерлися на сам вершечок. Захід сонця ми зустріли по дорозі від Хорова на Стару Сіль. За декілька хвилин яскраве сонце ховається і приходить осіння прохолода. Під вінець подорожі ми оглянули костел у Сталій Солі. Ні люди, ні війни, ні влади не змогли зруйнувати цю памятку. Елементи ліпнини та скульптури апостолів нагадують про вічне.

  Велоподорож видалась багатоплановою : просторі поля із зораною ріллєю і осінній листопад у лісі, затяжний підйом у гору та серпантинний спуск, цікава екскурсія та зустріч із зляканим мисливським псом, захід сонця і обід у кафе.

  Не залишилося без пригод. Приємно побачити, що Павло дався чути. Сподіваюсь все наладилось із здоровям. У мене порвався ланцюг, не вдалося відновити зажимом, але мені позичили защіпку. Дякую всім за активну участь у ремонтних роботах. :!:

  Від себе і від Володі особлива подяка Павлові за маршрут і величезна подяка всім учасникам за прекрасну подорож та чудову атмосферу.

  Є що сказати?

  СТАРТ: 02/11/2008
  73 км Львівська область UA
  Отримати напрямок

  Учасники мандрівки:

  luuda, nnn, E-one, sailor та Petro