І знову Свірж

Львів - Свірж - Перемишляни - Унів - Львів
07/04/2008
130

Учасники мандрівки:

_BuR_

додалось ще пару десятків кілометрів доріг, проїханих мною на ровері…
Отже:
кілометрів 130
середня 20,58км/год
мах 61,01км/год
час (їзди) 6год 11хв
(загальний) 9:20-20:30(плюс мінус).
Поїздка як на мене видалась на славу Razz , чую що щось сьогодні тай вкрутив Laughing . Ще раз переконались , що не варто боятись погоди чи пак не погоди і метеорологів, хай погода боїться НАС!
Як і планувалось раніше
зустрілись 09:15 вранці під “Магнусом”, неділя….місто полите дощем ще дрімає….неспиться лише мені і Paspory22 і дядькам з полосатими палками які оточили центр зі всіх сторін Very Happy .
…в дорогу?….в дорогу!
20080406_2488Перше кп) Бібрка, дорога вже до того часу підсушена і їхалось зовсім непогано…10:45 купуєм їдло, перекус, і рушаєм на Свірж.Сонечко зовсім розійшлось…почало світити і навіть гріти….що не могло не тішити…проїзжаємо с.Стрілки і перед нами гарна дорога планий затяжний підйомчик….перед самим Свіржом взагалі природа вражає…так не далеко і така краса…чи то може давно бачились))) щей під світлом сонця. Вверх,вниз,вверх,вниз знак “з гори 8 %” а на вигляд не сказав би але все таки 61км/год було файно Laughing Через ліс і ось він наш замок…купа рибаків на озері, ромашок на підїзді до замку, їхали прямо напівперек)).
20080406_2508Замок гарно виглядає здалеку, пустили нас в середину за символічний внесок в копілку 5 грн за двох, побродили,полазили аж такого цікавого нічого нема, понапроводили комунікацій всяких, стіни викладені радянських часів плиткою, все не то недобудоване не то зруйноване, по вузьких коридорчиках багато кімнат(гарний готельний комплекс би був).Обїхали ззовні….виїхали на горба що по правій стороні замку через дорогу,щоб сфотографувати і подивитись звисоти і здалеку,той пагорб з одної сторони поле..з іншої скелі з твердого пісковику чи щось такого..який на вітрі і інших атм.явищ скамянів.
…куди далі….на Перемишляни, а там видно буде))може Унів, а карта як завжди дома мертвим грузом), вїхали в населений пункт а тут ось вам на право 4 км і Унів….і ще по селу кілометрів з 3-4.
В такій далечі і так гарно зроблено. 20080406_2451
До цього якось не було такої цікавості до споруд, місць, і т.п. пролетів через село чи місто і так від одного до другого….тут щось змінилось…цікаво походити, віддихаєш від ровера, робиш фото), і дійсно був бачив.
20080406_2423Набрали води яка дуже смачна…всю дорогу смакувала щей 2 літри з собою привіз.
В перемишлянах так собі вирішили , що треба кусок мняса…на бананах не докотимся.
Кусок дрогобицької,пачка майонезу,пів хліба як і не було Cool .
Накрапав дощ….менше з ним…нам на Львів Arrow
Дорогою до Курович є село Затемне і або село високо стоїть або …їдеш їде ніби рівнина з пагорбами а тут такий собі спуск …..спускатись було добре щей по вітру.Чим блище до Львова тим важче….і приїхати маєм вдвох…довелось котитись 25км/год. хоча можна було і всі 35.
Львів Arrow пл.Ринок Львівське пиво, враження від подорожі….
Хфото будуть Wink

Залишити відповідь