Кострича, Ґаджина …цвинтар †

пер.Кривопільський - хр.Кострич - ур.Маришевська - г.Шпиці - ур.Ґаджина - пер.Шпиці - г.Ребра - оз.Несамовите - військовий цвинтар - Заросляк
 • Загальна відстань: 30 км
 • Майже все як планувалось по ходу даного маршруту виконано (полінувались йти до Лазівщини з Заросляка – натомість як справжні матрацники доїхали автівков до Ворохти). Особисто мені фист сподобався даний маршрут.

  PB150029Давно хтів :
  побувати у Гаджині (побував), побачити Шпиці (побачив), побути на о.Несамовите у тиші і гармонії без матрацників (здійснилось), піти нижньою стежкою від Несамовитого до Заросляка (пішов), ну і нарешті відвідати цвинтар І світової війни біля Говерли (відвідав).

  PB160150

  …отже, ювелірне маневрування поміж горбочками вододілу між Костричем і Чорногорою. в мапу доводилося щокількасот метрів зазирати, а на компас – щокількадесят. ..і як не дивно – практично без блудів :!: навіть у найбільш знаменитому і блудонебезпечному Чорногірському/Бермудському трикутнику “Шпиці-Ребра-Несамовите” в досить обмеженій видимості – практично “по приладах” :shock: :!:

  PB160377

  нуу, цвинтар дав себе побачити аж коли підійшли майже впритул до нього, і ця мить дала такий самий ефект, як і вперше – мурашки по плечох…

  Є що сказати?

  СТАРТ: 17/11/2008

  Складність:

  Учасники мандрівки:

  Lubko та jack