На Черемху

Вишка - Костринська Розтока - Жорнава - Стужиця - Загорб - Лубня - Луг - Волосянка - Тихий - Люта - Вишка
 • Загальна відстань: 67 км
 • Дуже мені полюбився закуток, де наші Карпати сходяться із словацькими та польськими. Тут, завдяки Ужанському природньому парку, ліси все ще схожі на дикі а туристів в горах зустріти майже не реально. Чи то через не такі високі гори, чи через незручну логістику…

  Зупинившись в Садибі Ерташ і набравшись сил напередодні (налисники, гомбовці, сирнички, …), рано-вранці я вирушив підкорювати Черемху. Під час попередньої спроби рік тому вона мені не далась – я трохи зблудив а коли знайшов правильну стежку вертатати не було сили. Та цього року, я вже був озброєний знаннями!

  Дороги в цьому регіоні дуже мальовничі. Попри досить стрімкі градієнти, їхалось легко. Сонечко, яке тільки виринуло з-за горизонту ще не пекло і комахи не дошкуляли. Тож я несчувся, як був біля підніжжя Черемхи. Ще десь 1,5 км вверх пішки, і я вже на вершині!

  Насолоджуватись тишиною природи потрібно саме в таких місцях – ані туристів, ані відголосу цивілізації, нічого… Крім звуків природи… Рослини, птахи, вітер створюють тут незабутню симфонію, ради якої варто пхати ровер вгору))) Про краєвиди я взагалі мовчу – боюсь накликати заздрощі на себе!

  Потім шалений спуск в село Лубню, порада якогось діда не швендяти близько до кордону без паспорта, і вже знайомою дорогою назад в Садибу Ерташ.

  Як не важко здогадатись – день завершувався з налисниками, гомбовцями, сирничками…

  Є що сказати?

  СТАРТ: 10/06/2017
  67 км Закарпатська область UA
  Отримати напрямок

  Складність:

  Учасники мандрівки:

  Chaban