Очищення Свидовцем

с.Чорна Тиса - пер.Околи - Драгобрат - оз.Івор - с.Кваси
26/05/2016
49

Учасники мандрівки:

Globetrotter

Походив вже трохи Карпатами. Деякими популярними маршрутами і по кілька разів, але все ще залишаються місця, які не відвідав, а деякими ділянками постійно блудив, тому вирвався цього разу на Свидовець з ціллю знайти правильний шлях з Околів на Татаруку та з Драгобрату через озеро Івор, полонину Бреску до Квасів.
20160526_152248
Пригоди почалися ще в Ясіні, виявив відсутність акумулятора в фотоапараті. Добре, що ера плівкових телефонів закінчилася і цифра царює. Але це ще не все. На підході до полонини Ріпти відмовився допомагати GPS. Тобто він працював, щось собі там міряв, але мені не показував. Ні координатів, ні пройденого шляху я не бачив. Ось тоді довелося згадати якою стороною повертати мапу до півночі, куди показує стрілка компаса і взагалі, що голова не тільки для бандани, але нею ще часом треба думати.
20160526_171430Навіть чорнява Жучка, яка прибилася до мене на Ріпті і за кавалок кістки купилася скласти мені товариство, часом вела в не зовсім вірному напрямку. Тому вся відповідальність за долю нашого маленького колективу лягла на мене. Всі думки сконцентрувалися на пошуку вірної стежки, але якби цього було мало, набігла хмара і через кілька хвилин почав лупасити град. Поки одягав пончо, натягав дощовик на наплечник, був добряче мокрий. В цьому місці на мене найшло просвітління, вибудував власну паралель. Віруючі люди йдуть до церкви сповідуватися священнику зі своїх злих і не дуже вчинків, щоб вийти від нього очищеним, щоб стало легше на душі, з відформатованим жорстким диском, говорячи сучасною мовою.20160526_174631

Я став на вечерю з таким самим відформатованим диском, якби сповідувався три години. За тих кілька годин відключення від цивілізації і в пошуках вірного шляху в голові почистилися всі комірки, забиті дріб’язковими проблемами, а залишилося лиш основне: не заблудитися і дійти до озера Івор. 20160527_082103 20160527_135800Все інше не мало абсолютно ніякого значення. Ні індекс Доуджонса, ні курс гривні, ні присутність чи відсутність гарячої води, ні рух планет на небі навіть глобальне потепління. Ліг спати вимучений, бо 34км за день, це вам не книжку прочитати, але з легкою, немов пуховою головою.  Там все правильно посортоване, сміття вичищене, висновки зроблені. І головний, – якщо відчуваєте потребу йти на сповідь, але не маєте довіреного священника, – йдіть в гори, але не галасливою юрбою, а соло, бажано без ґаджетів і в глухі місця. Через кілька днів зможете, якщо не сповідувати, то просвітленими 100%.

Залишити відповідь