Пікуй в тумані

с. Біласовиця - г.Пікуй - с.Біласовиця
02/02/2008
19

Учасники мандрівки:

energyonbike, Globetrotter, skytalec та _BuR_

Не сподівався, що бажаючих встати в неділю о 5:00 буде аж три автобуси. Автобуси прибули з 15 хвилинним запізненням і довго пленталися, з регулярними зупинками на перепісь, але в кінці-кінців привезли нас в Біласовицю, звідки публіка почала топтати стежку на Пікуй.

PC157008 Колона розтягнулася на добру сотню метрів, бо серед нас були і досвідчені туристи з нормальним спорядженням і відповідною підготовкою і ненормальні в білих чобітках на обцасах і діти, років по 13 – 14.
Погода була на супер, але не смертельна. Падав дрібненький мокрий сніг, краєвиди вкриті туманом, тому фотошедеврів не буде.

P2027343На вершину видрапалися о 15:00, пофоткалися і почали сходити вниз. Деякі вар’яти вирішили набратися гострих відчуттів, з’їзджали вниз на штанах, торбинках, збиваючи з ніг, не підозрюючих такої дурості пішохідників. Одна жіночка таки міцно гептулася головою, коли її збили з ніг.
Було двоє, серед них бабуся років 70, що винесли на гору нарти, потім шикарно з’їхали додолу.
В автобус сіли десь о 17:00 і через 3,5 години були у Львові.
Було зовсім не зле. Головне, що твариство energyonbik’a, skytalcia, Bur’a допомогло здолати весь тягар цього походу :lol:

Залишити відповідь