Пікуй в тумані

с. Біласовиця - г.Пікуй - с.Біласовиця
 • Загальна відстань: 19 км
 • Не сподівався, що бажаючих встати в неділю о 5:00 буде аж три автобуси. Автобуси прибули з 15 хвилинним запізненням і довго пленталися, з регулярними зупинками на перепісь, але в кінці-кінців привезли нас в Біласовицю, звідки публіка почала топтати стежку на Пікуй.

  PC157008 Колона розтягнулася на добру сотню метрів, бо серед нас були і досвідчені туристи з нормальним спорядженням і відповідною підготовкою і ненормальні в білих чобітках на обцасах і діти, років по 13 – 14.
  Погода була на супер, але не смертельна. Падав дрібненький мокрий сніг, краєвиди вкриті туманом, тому фотошедеврів не буде.

  P2027343На вершину видрапалися о 15:00, пофоткалися і почали сходити вниз. Деякі вар’яти вирішили набратися гострих відчуттів, з’їзджали вниз на штанах, торбинках, збиваючи з ніг, не підозрюючих такої дурості пішохідників. Одна жіночка таки міцно гептулася головою, коли її збили з ніг.
  Було двоє, серед них бабуся років 70, що винесли на гору нарти, потім шикарно з’їхали додолу.
  В автобус сіли десь о 17:00 і через 3,5 години були у Львові.
  Було зовсім не зле. Головне, що твариство energyonbik’a, skytalcia, Bur’a допомогло здолати весь тягар цього походу :lol:

  Є що сказати?

  СТАРТ: 02/02/2008

  Складність:

  Учасники мандрівки:

  energyonbike, Globetrotter, skytalec та _BuR_