Покупатися в Барвінку

Львів - Давидів - Лопушна - Бориничі - оз. Барвінок - Ілів - Стільсько - Поляна - Красів - Раковець - Вовків - Жирівка - Львів
26/08/2012
130

Учасники мандрівки:

hvvi

Теж офігенно катнув. З шалено памнятаючого:

Багато простору, цікаво блуданув опісля костелу і їхав геть занедбаним хутором, правда по геть фіговій дорозі через кропиви і зарослі, та ще й на мене оленя вискочило, хз хто більше злякався.

В Бориничах було швєто – 600 літ селу, то було приємно розтинати гурти вишиванок.
Озеро фантастичне, хороша чиста вода, мало людисьок, які хош пляжі, зі скелями, травляні і тд. по-під берегами плавлє листячко, феншуй капець.

Опісля Стільсько дороги як такої нема на Поляну, і мене запевнювали місцеві пастухи що її там нема :), але я тупо по азімуту їхав в лісі і, на моє здивування, виїхав куди тра.
От в Раковці кардинально інша ситуація людей до глуму, тому тіко набра води і потусив далі. Вже біля Підтемного здох наніц, тому жер ябка і соленики, які дуже не хотіли лізти, але феншуйність і рідність місць додавала снаги.

За плитковим заводом накрив мене теплий літній дощисько, збоку швітило сонце, було мегофеншуйно. Добравшися доміу получилося біля 130 км, трек частково пальцьом тикав, тому не беріть за віру. Нажерся кавуна і відключився мегощєсливий.

Залишити відповідь