СтароСамбірщина

Самбір – Чаплі – Скелівка – Хирів – Тернева – Стара Сіль - Старий Самбір
02/11/2008
73

Учасники мандрівки:

luuda, nnn, E-one, sailor та Petro

Осінні сонячні дні спонукають до подорожі, не сидиться дома коли зима на носі, а надворі бабине літо.

Не буду описувати свої думки, коли я зайшла в електопоїзд Львів-Сянки і побачила чотирьох молодих хлопців. :evil: Востаннє я заходила на форум ще у пятницю і не знала, що всі дівчата відмовилися від подорожі.

Павло їхав першим і задавав тон і ритм подорожі. Решта учасники ланцюжком дисципліновано слідували за ним. Ніхто нікого не обганяв, не показував прить і силу. Хлопці стійко тримали постійну швидкісь 21-25 км/год. Мені було приємно і комфортно їхати. За всю мандрівку мені жодної миті не здалося, що я найслабша. Велика подяка всім учасникам за розуміння і самодисципліну. :DDSC_4899 - Копія
Маршрут був надзвичайно цікавий. Кроткий світловий день не дав повністю реалізувати задумані плани, але побачили ми немало. В Скелівці віддали честь бравому Швейкові і оглянули старовинний костел з дзвіницею (ХV-XVI). У Хирові охоронець колишньої військової частини провів оглядову екскутсію по території Ієзуїтська колегія.

Stitched_0010001 - Копія

Серпантинний підйом на Сліпу гору долали пішки, величні розвалини замку Гербурта дали можливість відчути себе завойовниками. Іван то Андрій взяти приступом стіни замку і видерлися на сам вершечок. Захід сонця ми зустріли по дорозі від Хорова на Стару Сіль. За декілька хвилин яскраве сонце ховається і приходить осіння прохолода. Під вінець подорожі ми оглянули костел у Сталій Солі. Ні люди, ні війни, ні влади не змогли зруйнувати цю памятку. Елементи ліпнини та скульптури апостолів нагадують про вічне. Stitched_0090001 - Копія

Велоподорож видалась багатоплановою : просторі поля із зораною ріллєю і осінній листопад у лісі, затяжний підйом у гору та серпантинний спуск, цікава екскурсія та зустріч із зляканим мисливським псом, захід сонця і обід у кафе.

Не залишилося без пригод. Приємно побачити, що Павло дався чути. Сподіваюсь все наладилось із здоровям. У мене порвався ланцюг, не вдалося відновити зажимом, але мені позичили защіпку. Дякую всім за активну участь у ремонтних роботах. :!:

DSC_4939 - КопіяВід себе і від Володі особлива подяка Павлові за маршрут і величезна подяка всім учасникам за прекрасну подорож та чудову атмосферу.

Залишити відповідь