Весняні Карпати

Воловець - вдсп. Шипіт - Сойми - Долина - Моршин - Стрий
 • Загальна відстань: 156 км
 • …в електричці були ще три хлопаки, Юра, Женя і…, з багажниками спальниками, на скелі Довбуша і до Славська, на 3 дні,еххх молодьож)))

  Контролер мав намір здерти і за ровер та я його швидко вправно зпакував(чохол ніколи зайвим е буває-доведено укрзалізницею) доки той виписував квитанцію.
  До Скотарського за 12.60 близько 10 виїзджаю кажу

  IMG_4077привіт гори!
  Спуск в село і бойове хрещення болотом пройдено :P
  Як завжди Гукливий не відчутно долається, в сторону Міжгіря все таки вниз, роздягаюсь на короткий рукав і ногав, засмагаю.
  Поворот на ліво, і відчутно градс площини міняється, на око ніби рівно.

  До села Торунь якось сумно , поправу сторону Велика гора(хоча і до 1000 не дотягує, мабуть) По дорозі поворот на Лопушне, Синевир,минаємо і година часу їзди в гору. насправді все починається

  Асвальт пильний ізза крошки яякою посипали ожеледицю, місцями “хтось вмикає холодильник” в тіньку явно прохолодно, аж обпікає, зате як добре виїхати в тепло.Впізнаються повороти, траверс за траверсом з минулорічного рейду Карпатами.
  Спуск особливо не тішить, розбита дорога, місцями мокра
  IMG_4182
  з цими крихтами, стає трохи неприємним і небезпечним.
  Ще один і все, вниз до Долини.
  Декілька км до Мислівки і справді не пригадую, минулого року справді їхав у відключці, голод не тітка, тому цього разу почучуть але кожних 25 км щось підїдав, не говорячи собі, ще трохи, за тим перевалом, ааа ще доїду і там перекушу, і тд, що часто є помилково.
  Їдучи в низ гарно відчувається контрасність тепла і холоду. Дальше дорога монотонніша і не цікава, зате швидка, 3-6 середня передача(44-13). Як раптом поправу сторону сплавляльщики, багато і всюди.
  Відшукав тернополян, на варті поварем залишили Петра, з яким і познайомились, компот з сушки це щось подібне до гарячого чаю з газмінералкою на найтмеднес за своїми наслідками :lol: .Ще раз дякую. Відпочив, від сплавляння відговорили))))

  IMG_4206
  ровером швидше(наче). У Вигоді довелось купувати машинне масло, мале ніколи не завадить, навіть добре змащений і в суху погоду, після сотні хоче пити, тому до чохла додаєм ще один компонент-масло.
  Оце так, забув, заїзджав ще на Шипіт, тому і зайві 12 км від запланованих 140.
  Подобовець змінився з того року, розбудовується, поклалий гарний шмат непоганого асвальту, сухо і без ям, аж до за 300м до кріселок. Блище до водоспаду сніг,прохолода, багато і суцільний, ще шматок зими.

  Чемно зупинився, щоб заплатити 1 замість двох грн :lol: за вхід на територію, через що зекономив аж дві. Це вже скоро буде традицією, відвідини Шипоту на початку весни, цього року не такий грізний та глиняно-бурхливий, а менш))).

  Приблизно о 20:05 щось мало би відвезти мене по рейках в сторону Львівської області, рік тому нам з Любком нехватило цих 5 хв. а то і менше. Тож приїхав 19:25 розібратись важко, та ще й нікого на касі, тому своїми 2а. Швидкість понад 40 і це після 100км.Гарний захід
  IMG_4226на димкуватими образами гір. До Моршина приїхав рівно за годину+-, тобто з середньою 28 на цьому відрізку.До речі спускаючись після кпп(кло) на ліво обїздна на право ч/з Моршин, на швидкості без знаків в сутінках не зорієнтувався, вертався з обіздної.
  В Моршині на жд стоїть електричка на Львів, відправлення 21:20, у нас 21:34 і розігріті мязи :wink: , уточнюю кілометраж,+по місту, їду навиперидки.По дорозі ще конкурс на надшвидкісне поїдання бананів(ще не дочекавшись решти, залишилась лише мінералка).
  Стрий, тепер вїзджати в місто з сторони Болехова дуже комфортно по гарно покладеному асвальту на мості ч/з р.Стрий.

  21:14 беру квиток у касі, а вона ще не відправилась. До речі на тій 100метрівці що веде до жд вокзалу є колонка де можна вмити ровер і самому. В електричці чудовищно холодно, одягаюсь та не допомагає, все тепло передано контактам, ланцу, гумі, асвальту – відображене в цифрах на початку теми.

  Відпочинок не менш важливіший ніж тренування :wink:

  Є що сказати?

  СТАРТ: 04/04/2009

  Складність:

  Учасники мандрівки:

  _BuR_