Хто не бачив Пікуя – той… багато пропустив

Воловець - Біласовиця - г. Пікуй - Верхнє Гусине - Матків - Долинівка - Тухолька - Орява - Коростів - Сколе
 • Загальна відстань: 94 км
 • Поки всі МТБнили я, як і планувалось, зробив тестову поїздку на цю горище. Метою подорожі було вивчення можливих підйомів для того щоб краще підготуватись до нічної вилазки.
  Не буду тянути за хвіст – почну: 7:01 – сів на Львів- Мукачево. Допоки їхав бачив дві групки велодрузів – одні вийшли в Верхньому Синьовидному(як потім виявилось ще й забули рюкзаки в вагоні), а інші ломились на Боржаву на своїх двохпідвісах…
  Як завжди був присутній мега кумедний “артист” зі своїм “чорним” репертуаром :D

  Їхалось швидко не тільки на електричці але і на ровері аж до Біласовиці. Десь в 11:40 я почав дертись вверх до вододільного хребта. Підйом був досить крутий, тому беріг сили по можливості. Згодом дорога перетворилась в “щось” – по середині колишньої грунтової дороги струмок зробив міні-канйон – місцями до 1,5 метри глибиною. Після доща її прохідність ускладнилась тому прийшлось іти по канйону ну а ровер везти по верху… Натрапив на лісника(?) в якого була рушниця з оптикою(2Unforgiven – мабуть щоб краще вовків відстрілювати ;) ). Чуть поспілкувався і взнав що до Пікуя ще годину іти – ага – значить мені мінімум 2 подумав я. І був близький до правди.

  _DSC2532 Panorama copyЧим ближче до Пікуя тим було важче. Час від часу зупинявся, щоб поласувати малиною та ожиною. 95% підйому ровер або пхав або ніс на плечах. Підйом явно не велосипедний :( 16:00 – вже фоткаю краєвиди звершини. Якраз і сонце почало виглядувати – так що було приємно на це все глянути.

  Знав що часу маю обмаль тому недовго думаючи рушив по хребту в сторону Гусиного. 6 кілометрів по хребту подолав за годину.

  _DSC2582 copy
  _DSC2579 copyСпустився по досить хорошій дорозі до села за якихось 20 хвилин… Вже тоді бачив що не встигаю на мукачівку в Тухлі :( – прийшлось швидко міняти напрямок – їхав вже до Сколе. Там поїзд Ужгород-Одеса і опів на другу ночі дома.

  Резюмуючи:
  – підйом з Біласовиці явно для садо-мазо-екстрималів;
  – підйом з Гусиного по субєктивних відчуттях набагато простіший;
  – просування по хребту (по крайній мірі останніх 6 км) передбачає тягання роверка

  Є що сказати?

  СТАРТ: 07/09/2009

  Складність:

  Учасники мандрівки:

  AlexSay