Любка ДН

Осмолода - Яйко Перегінське - Осмолода
01/11/2009
32

Учасники мандрівки:

Globetrotter, Hulihanka, Khimik, Korguk, Kvitka, Lolik, Unforgiven та Vladek

Так склалося вже давно що кожного року на День народження Любка ми пхаємося в гори. Таке собі святкування подалі від проблем, грипу, і цивілізації.
Цього разу занесло нас в район Осмолоди.
Ціль – Яйко Перегінське. Ніхто з нас там ще ніразу не був то ж вирішено було таки його підкорити.

Їхали машинами зі Львова до Осмолоди і навіть далі. Незважаючи на крутий підйом за 3 години від початку ходу ми знайшли хату. Краєвиди ще ті, таке враження що зима впала на гори зовсім неочікувано, афени які тільки притрусило снігом і підморозило на смак геть як морозиво. Хто хтів той нажерся досхочу.IMG_4596

Потім типові табірні процедури. Вітання Любка з днем народження, урочисте вручення подарунків, вогонь, борщ, пісні, і зігріваючі напої. Добре що хоч пару пісень на гітарі заграли. Бо я вже переживав що даремне її тягнули.

Зранку, поки Любко і Богдан варили гречку наша кумпанія збігала на Яйко Перегінське. Як там було на горі нема шо казати, бо то словами не передається. Фотки може на яких 10% виявлять мій емоційний стан. Але то тільки 10 а де ще 90 )))

Фотосесія, і раптове затьмарення здорового глузду гірським повітрям. Просто настало якесь передозування і захотілося бігати репетувати, змагатися із жерепом і вправності і т.д.
Настрій зашкалював своїм позитивом.

Як спустилися з гори в теплій хаті нас вже чекала гречка. ))) Окрема подяка людям які про то подбали.
Ближче до вечора мороз став тиснути, тому десь коло 4-ї години дня допивши остані ковтки карпатського чаю ми почали котитися до машин, які чемно чекали нас десь посеред лісу )))
Святковий настрій не зникав аж до самого Львова. Та шо там казати він і зараз мене тримає.
IMG_4664Тож, хочу ще раз привітати Любка із днем народження!!!
Побажати в житті Всього лише найкращого.
Дякую за мороз, примерзлі афени, хороший настрій і гарний колектив!

Залишити відповідь