Міжсезонна мандрівка

с. Кузьминець - пол. Середня - г.Середня - г.Висока - г.Ігровець - пер.Боревка(пол.Погар) - с. Стара Гута
24/11/2009
38

Учасники мандрівки:

jack

Разом з колєгою 20-22 листопада прогулявся по маршруту с.Кузьмінець-пол.Середня(ночівля)-радіал­ка на г.Середня-г.Висока-г.Ігровець-пер.Боревка(пол.Погар)-ночівля на березі р.Лопушна-с.Ст.Гута. З погодкою повезло сильно. Планували потрапити в зиму – а потрапили в літо.

Áóêîâèé ë³ñСлід зазначити, що весь маршрут промарковано фундацією “Карпатські стежки”. Маркування чітке, вказівники на місці, карту і компас можна з метою облегшення плєцака залишати вдома)))

Ще декілька слів про логістику до точки старту.

Раніше в осмолодський напрям завжди добирався через Калуш. Але це мені невигідно як фінансово так і по-часу. Вирішив спробувати варіант з Івано-Франківська через Красне до Небилова а там вже чекати на Калуш-Осмолода, що відправляється з Калуша приблизно у 7,40. Колєга сів на маршрутку у Ів-Франківськ-Ріпне (7,15 з Трикотажної у Станиславові) а я підсів у своєму рідному с. Росільній. Доїхали до Небилова де через 5 хв пересіли на маршрутку Рожнятів-Ясень до кінцевої зупинки у Ясені. Вже тут мали намір чекати на рейсову маршрутку Калуш-Осмолода, але підвернувся попутний лісовоз – який погодився нас підвезти до Осмолоди. Забув сказати, що ми планували виходити з Осмолоди і через Матагів на Сивулянський хребет. Але після 15-ти хвилинного бовтання, підскакування і вдаряння головою у різні частини кабіни КАМАЗа маршрут було відкориговано))) Тож стартували по жовтих маркерах до пол.Середня.

ïîë. ³ ã. ÑåðåäíÿСтежка досить гарна і мальовнича. Поряд тече потічок Кузьмінець на якому гарні каскади маленьких водоспадів. Заночували біля джерела (як іти в сторону Гути). Спостерігали над заходом сонця

 

Схід сонця також був пречудовий. Далі маршрут наш проліг через г.Високу на Ігровець. г.Висока та Середня з Ігровця.З пол.Погар мальовничим траверсом попрямували у напрямку Гути де біля потоку Кузьмінець В. і заночували.Çë³òàþ (íà âåðøèí³ Ñåðåäíüî¿)


На наступний день пішли на Стару Гуту

Залишити відповідь