Матрасна покатушка

Скотарське - Вовче - Свалява - Карпати - вдсп. Скакало - Вільховиця - Мукачево
 • Загальна відстань: 74 км
 • Чисто спонтанно, за 7 годин до “мукачівки” ми з Петром задумали найматрасніший маршрут з усіх наших покатушок. Порившись в архівах бескиду/веломакса зрозумів що для швидкого підбору маршруту звіти просто не годяться(Тарасе треба з цим щось робити нарешті). Критерій пошуку був простий – “мукачівка”, довжина 50-100км, більше спусків чим підйомів, подалі від трас та звичайно щоб гори поруч. Користуючись GPSies склав маршрутик по цим критеріям та пішов спати.

  Зранку у вагоні приєднались хлопаки що “покоряли” Боржаву в сусідній темі – Дмитра, Ігора та Назара. Поділились своїми минулотижневими спогадами того маршруту. Вийшли в Скотарському разом – їм звідси ближче а у нас тут запланований старт. Буквально за кілька хвилин вже мчались зі швидкістю ~40км/годину. Задоволенню від швидкості та легкості маршруту не було меж. Проїхавши Воловець попали на закинуту дорогу, машин нема, навколо високі гори, річка, синє небо, швидкість майже не спадає – красотєнь :D .

  ліричний відступ
  коли складав маршрут автоматичні “прокладалки” ігнорували цю дорогу і я не міг збагнути чому – дорога ж була… ну майже – не було кілька-кілометрового шматочка.

  DSC_1466Дорогу перетнула річка – прийшлось переходити вбрід… кілька раз

  Невеликі апхільчики/спуски, ямки, гравій та калюжі якісно розбавляли швидкісний спуск. Щоб не переходити річку втретє ми видерлись на колію і поїхали вздовж неї. З часом почала зявлятись цивілізація а згодом і асфальт – зупинились біля річки, відмили “коней” та себе, перекусили, позасмагали на сонечку і знову котим вниз 40 км/год. Промчали кілька міст/сіл, щось пофоткалиDSC_1484-Edit

  DSC_1496і опинились в Карпатах, там хотіли піднятись в будинок якихось графів але охорона була проти наших вєлів. Оскільки часу було мало то вирішили попасти туди наступного разу.

  Ще вдома я запримітив собі водоспад – тому в Чинадієво звернули з траси та поїхали на північ. “Скакало” зустрів нас прохолодною і читою водою в цих гарячих закарпатських краях.

  DSC_1528-Edit
  Вдосталь відпочивши дьорнули в Мукачево – а там згодом електричка, Дяк та “боржавська команда”
  :)

  Ітого намотали – 75км,
  Максималка – 47,8км/год

  як на мене маршрутик для справжніх матраснєГів – рекомендую!

  Є що сказати?

  СТАРТ: 5/07/2010

  Складність:

  Учасники мандрівки:

  Petro та AlexSay