Метенів – Золочів

Метенів - Поморяни - Золочів
16/06/2012
54

Учасники мандрівки:

backpacker, Христина, VB, Petro та AlexSay

Христя і Алекс прикинули маршрутик недільного дня в районі Зборова і Золочева, діставалися тернопільською електричкою. Незважаючи на дощові прогнози, погода під час покатульки була хороша, тільки от передбачувано парило.

Петро несподівано для нас усіх був на шосері. По сільських та польових дорогах було йому не дуже весело. Вже на 4-5 км перший пробій у Петра. Доки він клеїв, ми тестували велосипеди один одного. Вовину Ребу в дії я зацінив. На наступний сезон треба апгрейдитися…

Перша третина шляху не особливо мальовнича. В районі Жабиня набрали трохи гавнішка, заїжджаючи з поля у село болотянистою дорогою, добряче замішеною копитами худоби. Чомусь дуже сподобалась назва села Храбузна – якось по-самурайськи Smile .

Чи не у кожному магазині пиво-водо-морозивні пітстопи – не напрягаємось особливо.

В районі Надільного і Загори стало мальовничіше. Петро знову пробився. Втикання-балаканина.

640px-PomorzhanyЗанедбаний замок у Поморянах, який реально на ладан дише – стан дуже плачевний. У середину і по поверхах лазити навіть не пхався. Решта ж трохи розглядалися. Обідаєм бутербродами в асортименті і далі в путь.

Після Бібщан стало значно мальовничіше, якось міні-карпатсько навіть, я б сказав. Їхалося файно, тримали непоганий темп.

Доволі швидко перед нами розкинувся Золочів – з гірки дуже гарний вид на місто і околиці. А далі приємний швидкий спуск у місто.

640px-Złoczów_-_Twierdza_02До потягу ще було трохи часу, тож ще швиденько встигли закочити в Золочівський замок. Усередину ходили тільки ми з Христею – решта вже там були раніше, вони тим часом їздили перевіряти стан якогось геокешу неподалік. Різкий контраст у кращий бік порівняно з Поморянами.

Переповнена електричка. Сяк-так примощуєм велосипеди. Більша частина у вагоні, а я з рештою двома втикаю в тамбурі. На перший погляд здається, що ніби втікаємо від дощових хмар, але на під’їздах до Львова мега-злива таки наздоганяє. У місті дощу вже майже нема, розпливаємось мокрими вулицями по домівках.

Маршрут ненапряжний, в міру мальовничий, можу рекомендувати для різноманітності. На вузьких сліках і шосерах краще не пхатися Wink .

Залишити відповідь