Жаркі Бескиди з зазирком Боржави

Славське - Волосянка - Студений - Пилипець - Гимба - Подобовець - Воловець
19/06/2012
56

Учасники мандрівки:

alex, hvvi, sailor та Syancya

У неділю катались по Бескидах – проїхались від Славського через Волосянку до Пилипця, а звідти у Воловець. Трек акуратно записаний Sailor’ом, та викладений на GPSies’і. На оту кривульку в Пилипці не зважайте – то Sailor вирішив заїхати на Гимбу, подивитись на Боржаву з тієї висоти))
От там, далечко, на горизонті, видно Боржаву..

IMG_0468Краєвиди милували око – Бескиди, вкриті люпином, пахучі трави, мальовничі села, багато-багато чебрецю і майже ні хмаринки на небі.

Викотились на горбик, звідки Боржава вже краще проглядається:

А далі спуск – глухою стежкою, де кропива та якійсь колючки, маленькі сонячні полянки, калабані від джерел та повалені гілки.. І неймовірний запах смерек..
І ось, вона, у всій красі, чесно, аж дух перехопило..))_MG_8966

Швиденько по височезній траві докотились до Верхнього Студеного, де хлопці провели фотосесію на фоні гір (цензура не пропустить))), тоді асфальтом, що ледь не прилипав до коліс, до Пилипця, де влаштували перекус, та прийняли рішення розділитись – мене з alex’ом чекало мочення ніжок у річці та добирання асфальтом до Воловця, Sailor’а з hvvi – підкорення Гимби та ВВ на своїх двох та спуск у Воловець.

_MG_8996На жаль, фото навіть близько не передають тієї атмосфери.. Хіба, наступне відео, трішечки..)
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=QqKI7rRjpuw]

ПС. Куди ж без харбасу..)
ПСС. Велокомп казився – показував, що за бортом 36 градусів, вірилось тяжко) та скільки б там не було – засмага вийшла на славу)

1 коментар

  1. “Sailor’а з hvvi – підкорення Гимби та ВВ на своїх двох та спуск у Воловець.”

    Перед підйомом на Гимбу і ВВ в спекотну погоду обов’язково заправитись достатньо водою, бо дорозі можуть пересохнути або майже всі джерела. Спеку Sailor не переніс і змушений був вертатися у Воловець трасою..

Залишити відповідь