Підкамінь, з Бродів до Зборова

Броди - Суховоля - Підкамінь - Підберізці - Залізці - Оліїів - Зборів
23/10/2011
75

Учасники мандрівки:

Whitefox, Orange, romchuk1, Maryana та Petro

Планування цієї подорожі було наскрізь просякнуте філософією гнучкості.
І як то виявилося – не просто так. Гнучкість не покидала нас упродовж.
Зібравшись на вокзалі у неділю вранці (23 жовтня 2011) остаточно усвідомили, що квитків на луганський поїзд не буде і сісти в Бродах на шось до Львова, то буде подвиг – колективно вирішили поїхати у реверсному варіанті – з Бродів до Золочева.
І правильно зробили Smile

Ібо, коли збирається гарна команда, то рішення приймаються легко і правильно, і це усім приносить задоволення.
В команді були: Оля, Таня, Мар’яна, і також Роман, Петро і мене.
І то було зразу ясно, що в такому збалансованому і дружньому колективі подорож буде на 100.

Рейковий автобус з чотирьох вагонів (абсурдна назва) Львів – Рівне забрав нас о 9:32 і комфортно і любязно довіз до Бродів. Комфорт і любязність вражає, і коштує 26,50 грн + 2,00 за ровер Smile І як на то, то воно того вартує.

23102011545В Бродах люди по вулицях ходять мало, замок залишив суперечливі враження і по вулиці 22 січня ми поїхали на Підкамінь.
Погода не підвела, ура. Було тепло і хмарно Smile

Підкамінь нас зустрів любязно чудовими краєвидами і затишним кафе. Занотуйте туристи – будете замовляти борщ – просіть не класти часнику (або класти на окрему тарілочку). У цьому ж затишному кафе, порадилися і вирішили їхати не в Золочів а в Зборів, так щоб пряміше і конкретніше, через Залізці з тим чудовим озером з білим лебедем.23102011546

У Підкамені піднялися до монастиря, все пофоткали, проїхалися по стінах і через його територію – і до каменя. Камінь вразив усіх. Потім були розташовані поблизу печери. Далі ніж метрів на 40 вглиб печер не заходили, бо треба було економити світло в ліхтариках Wink
Там чудово, туди хочеться ще!

2310201156517:30 – ми рушаємо з Підкаменя на південь. Нас чекає дистанція в 50 км. Їхалося гарно. Щоправда через перших 5 км не стрималися і полізли на стирту згорнутої в бабіни соломи. І сказати слід – в тому є своя краса Smile Зняли геніяльне відео про життя і вдачу. І потім крутили в темноті аж до. І було то якось так приємно і душевно.

На зборівський залізничний прибули за годину до відправлення електрички Тернопіль – Львів. Потім був ривок до магазину на 3,5 км. і оперативна посадка в 21:20. Їхалося гарно. Приїхалося пізно через затримки у звязку із технічними неполадками електропоїзда. То було феєрично Smile В такі хвилини хотілося співати “Алелуйя” в шість голосів.

З вокзалу Львовом серед ночі усі покотили з відчуттям повноти.
Формат видався вдалий – плани мінялися по ходу і то було так не вимушено, ніби ми так їздимо вже багато років.

Залишити відповідь