Велопрогулянка Польщею

Шегині – Перемишль - Красичин - Перемешль - Шегині
13/09/2011
60

Учасники мандрівки:

Христина

Зареєструвалась на форумі і відразу ділюсь поїздочкою, яка відбулась у липні

І так, в понеділок закінчується моя шенген віза, тиждень до цього я усвідомлюю, що, щоб не стало, але я мушу виїхати за межі Батьківщини. Вирішила зробити це на велосипеді. Залишалось одне – підписати сестру на поїздку, так як самій їхати зовсім не хотілось. Хоч вона взагалі не їздить – на поїздочку з задоволенням підписалась.
Маршрут обрали екскурсійно-лайтовий, реально оцінюючи свої сили
Шегині – Перемишль- Красичин-Перемешль-Шегині

Електричка Львів- Мостиська підвозить майже до самого держкордону. Далі я хвилювалась найбільше, не маючи досвіду, і не уявляючи навіть що таке піший перехід, пройти кордон. Але на щастя все пройшло дуже навіть гладко. Склалось уявлення, що прикордонники позитивно ставляться до велосепедистів, чи точніше до велосепедисток 😳 В черзі зі всіма ми не стояли, нас погукав прикордонник, провів через вхід для інвалідів, і вже за 15-20 хв. ми були на території Польщі.

IMG_8657Ще в електричці ми зустріли ще одного велоподорожуючого, який приєднався до нас і далі ми педалили втрьох.Сніданок і вирушаєм. От ми і в Перемишлі, маленьке, чистеньке містечко.

Архітектура схожа на нашу, львівську, багато церков. Вразили дзвони, потім вже дізналась що в Перемишлі діє відома ливарня дзвонів «ODLEWNIA I NAPRAWA DZWONÓW»
Замок в Перемишлі (не такий красивий як в Красичині 😉 )

 

IMG_8729Відпочили трішки, навіть встигли забігти в декілька магазинів 😳 😳 і педалимо далі……. в Красичин. А от і Замок який побудований в 14 ст. королем Казиміром

Сумно трішки стає, коли згадую стан наших замків……

Замок відреставрований лише ззовні, всередині кімнати активно реставруються.

Озеро біля замку , яке кишить рибкою. Вертаємся в Перемишль

IMG_8744В Перемешлі ми добре поїли і вирушили додому

Знову сприяння прикордонників і ми з велосипедами, і група польських туристів з рюкзаками проходимо без проблем і черг кордон…… і вже на території України.
Вийшла така от поїздочка, якою сестра і я були дуже задоволені. За день проїхали ми десь приблизно 60 км. Втома відсутня, лише позитивні враження….
Для себе я відмітила, що до поїздок треба ретельніше готуватись, в сенсі вишукувати якомога більше інформації, щоб не пропустити нічого цікавого по дорозі 🙂

І ще дякую Петру- Красичин – це його підказка, спершу маршрут мав обмежитись на Перемишлі.

Залишити відповідь