Як ми весну зустрічали

Львів - Брюховичі - Ясниська - Страдч - Цунів - Мшана - Зимна Вода - Львів
28/02/2010
80

Учасники мандрівки:

E-one, spirit та Kono

По технічним причинам не встигли приєднатися до ЧД, але їхати кудись треба було – останній день зими, завтра весна. Це треба було якось відзначити. Їхати в парк до універа не хотілось – місити мокрий сніг по втулки не було жодного бажання. Вирішили проїхатись по Росточчю на зустріч ЧД. До покатушки приєднались Спіріт і Костя.

Сонце пригріло – велосипедисти повилазили як таракани: перед нами пролетів Філь, перетнулись з Igel-ем і його напарником, біля Міленіума поздоровались з Максом, були ще й інші, нам невідомі.

Виїхали на Брюховецьку трасу, проїхали Брюховичі, Ясницькі. Все супер – тільки ноги мокрі після Брюховецьких рік, треба бахіли… а де їх взяти? На спуску за Ясницькими набрали оборотів і на всіх парах крутили в сторону Росточчя. І тут збоку доносяться звуки, краєм ока на полянці бачу ровери. Звертаємо, а там ЧД, Паспорт і Катя. Фа-фа! Ковбаски вже з’їли, чай п’ють. Ну ми з ними поговорили про то, про сьо і далі в путь.

ЗображенняСерпантинна ділянка в лісі з горочками – одне з найулюбленіших моїх місць. Там можна нормально поганяти, в горки фізуху прокачати і насолоджуватись лісом з обох боків траси.

На виїзді з заповідника озеро, огорнуте лісом з трьох сторін, крига вже майже розтанула: DSC00482

Далі був Страдч, привал, сонячні ванни, дух весни і заміна шкарпеток. Зі Страдча взяли курс на Цунів. І там почався рай для підвіса:

DSC00497

Раз вже всякі там хардтейли/софттейли вставляють підвіси на КК гонках, привозячи по колу за 3 години (правда, яка довжина кола хз. Щось на зразок того: «як мені попасти до вокзалу?», «їдьте прямо 5 хвилин, а там поверніть наліво і побачите»), то тут явно було видно всі переваги: 25 км/год без проблем. Доводилось весь час чекати напарників, які не скривали своєї радості від стану дороги:

В районі Цуніва звернули на Мшану, Зимну Воду і через Городоцьку вернулись додому. От така вот вийшла покатушка на 85 км з дому до дому. Весна так і грає в крові, хочеться їхати і їхати. Поскоріше б сніг зійшов в Карпатах, бо хочеться чогось більшого.

Залишити відповідь