Барвінок Lake

Бориниці - Дуброва - Стільсько - Поляна - Красів - Раковець - Милятичі - Львів
25/07/2012
70

Учасники мандрівки:

Chaban та luuda

Подорож відбулась в запланований день і запланований час. Я без проблем вліз в поїзд Львів – Ходорів на станції Сихів (таке було б нездійсненним в суботу), де для мене і ровера тримали місця Люда, Володя і Віталік. Поїзд швидко “домчав” нас до станції Бориничі, звідки ми поїхали в сторону Роздолу і через якись кілометр звернули вправо в ліс…

… а ще через 2 км хайвею ми потрапили в хащі. Там була кропива, малина (дуже смачна) і всілякі комахи. Поблукавши трохи, ми зустріли дядька, який збирав малину, він підтвердив правильність обраного нами напрямку і через кількасот метрів хибного напрямку ми потрапили на стежку, яка вивела нас до озера Барвінок. Озеро виявилось дійсно мальовничим, але місцеві бидловідпочивальники привнесли свою “родзинку” в атмосферу мальовничості і чарівності лісового озера. Відпочивши і поплававши, ми поїхали далі.

Безлюдною щебневою дорогою ми потрапили в Дуброву, де бігло оглянули городище білих хорватів.

DSC_0153Потім наш маршрут пролягав через Стільсько, де ми заходили до дуже гостинної господині набирати води.
Після Стільсько ми не поїхали дорогою, а звернули на лісову дорогу, яка вивела нас навпростець на Поляну. Звичайно, і на цей раз не обійшлося без хащів. Але ми вже мали досвід блукання, тому ми швиденько вибрались на дорогу. Зато місця які…
Потім стрімкий спуск в село Поляна,
криниця з дууууже зимною водою в селі Красів, і Раковець, де я пройшов традиційних 12 кіл по басейну з крижаною водою. Тут ми роз’їхались – я поїхав прямо на Залісся і Львів, а основна частина нашої групи подалась на Пустомити.DSC_0170 (1)

По дорозі я ще заїхав до джерела в селі Підтемне, сфотографував стареньку церкву в селі Кугаїв і доволі швидко добрався додому. DSC_0184 (1)

Можливо, мої супутники виставлять ще якісь фотографії.
А загалом подорож видалась дуже гарною і погода та хороша компанія цьому сприяли. Всім дякую за компанію. Крім того, я зробив один висновок – варто уникати накліканих треків щоб не потрапляти в хащі.

Залишити відповідь